Brosch 18K vitguld/platina briljanter och diamanter8/8 ca 3 ct totalt, ca 3 x 3 cm

Total vikt 16,3 g. Möjligen omgjord från ett dubbel-clip.

Slitage. Nagg.

Utropspris
16 000 SEK