Design Övrigt
1368877

Speglar samt spegellampetter, Art deco, 1920/30-tal.

Speglar samt spegellampetter, art deco, 1920/30-tal.

Tenn. Krönande dekor av en man med pilbåge samt gaseller. Diameter 20-40, höjd 29-56 cm.

Anlupet glas. Smärre slitage. Märken.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer