För 12 ljus, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, diameter 70 cm, höjd ca 98 cm
Bruksslitage. Nagg. Prismor saknas. Lösa prismor medföljer. Delvis ej tillhörande prismor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10