Konst Modern svensk konst
1369509

Anders Palmér

(Sverige, Född 1958)
Anders palmér, olja på duk, signerad.

Anders Palmér, olja på duk, signerad.

Norr Mälarstrand. 200 x 168 cm.

Utropspris
18 000 SEK
Rekommendationer