Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(USA, Grundat 1837)

Tiffany 1 ring med rosett samt hänge med kedja, 1 ring sterling silver, total vikt 20,8 g

Total längd hänge med kedja ca 45 cm, hjärta ca 1 cm i bredd. Storlek rosettring ca 15,75/49. Den andra ringen storlek ca 15/47.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Utropspris
3 000 SEK