Belysning Taklampor
1369694

Taklampa, 1900-talets första del.

Koppar, höjd ca 55 cm, diameter 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer