1369903

John Rafael Ekelund

(Finland, 1877-1946)
John rafael ekelund, olja på pannå, signerad och daterad -44.

John Rafael Ekelund, olja på pannå, signerad och daterad -44.

Vy från Nådendahl. 33 x 41 cm.

Sprickor. Repor.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer