Möbler Hyllor & Bokhyllor
1370130

Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.

Bokhylla, swedish modern, 1940-tal.

Björk, 158x35x73 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer