1370431

Emil Edvard Danielsson

(Finland, 1882-1967)
Emil danielsson, olja på duk, signerad.

Emil Danielsson, olja på duk, signerad.

Gårdsvy. 35 x 41 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T16

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer