1370475

Olli Miettinen

(Finland, 1899-1969)
Olli miettinen, olja på pannå, signerad och daterad -46.

Olli Miettinen, olja på pannå, signerad och daterad -46.

Vårvinter. 60 x 73 cm.

Slitage. Mindre skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer