Osvaldo Borsani

(Italien, 1911-1985)
Osvaldo Borsani
(Italien, 1911-1985)

Osvaldo Borsani, sideboard 2 delar, Tecno, Italien., 1900-talets andra hälft.

Sideboard i två delar med skjutbara skivor. Lådor och skjutdörrar. Fanerade med betsad bok. Skyltmärkt. Längd 70-140, djup 45, höjd 70 cm.

Repor. Märken.

Utropspris
8 000 SEK