Design Möbler
1370650

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 12 st, "sjuan", fritz hansen, daterade 2003.

Arne Jacobsen, stolar 12 st, "Sjuan", Fritz Hansen, daterade 2003

Kromad benställning. Svartlackerad sits. Etikettmärkta. Sitthöjd 45 cm.

Färgbortfall. Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
16 000
1 537
1 743
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
19 jan 16:07
16 000 SEK
19 jan 16:07
15 500 SEK
8
19 jan 16:07
15 000 SEK
19 jan 16:05
15 000 SEK
8
19 jan 16:01
14 000 SEK