Design Möbler
1370802

Soffbord, Swedish Modern, 1940-50-tal

Soffbord, swedish modern, 1940-50-tal.

Benställning i bok, skiva i teak med inläggningar i bok, bär stämpel. höjd 62 cm, skivans mått 73x73 cm.

Sannolikt senare skiva. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H61
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer