Smycken Ringar
1371017

Ring 14K guld och platina med gröna stenar och rosenslipade diamanter

Ring 14k guld och platina med gröna stenar och rosenslipade diamanter.

färgväxlande syntetisk sten - alexandrit-imitation, storlek ca 16.75/52 totalvikt 4 g. Med sovjetiska stämplar.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer