Smycken Ringar
1371019

Ring 18K guld med en stencamé och runda briljantslipade diamanter

Ring 18k guld med en stencamé och runda briljantslipade diamanter.

totalvikt ca 0.80 ct, storlek ca 17.50/55, mått motiv ca 24 X 30 mm, totalvikt 16 g. Med engelska stämplar.

Bruksslitage. Nagg.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
15 000 SEK
Rekommendationer