1371176

Ikon, Ryssland, 1800-talets senare del.

Ikon, ryssland, 1800-talets senare del.

Madonna med barn. Risa av mässing. 30 x 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Krackelyr.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer