Design Övrigt
1371211

Aksel Kjaersgaard spegel "Nr 14" Odder Danmark 1960/70-tal.

Aksel kjaersgaard spegel "nr 14" odder danmark 1960/70-tal.

Ram av teak, 104 x 43 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer