Design Möbler
1371683

Jaime Hayon

(Spanien, Född 1974)
Jaime hayon,  stolar, 2 st, "catch jh1", &tradition, 2000-tal.

Jaime Hayon, stolar, 2 st, "Catch JH1", &Tradition, 2000-tal.

Stol med ben av ek, helstoppad sits, rygg och armlän klädda i skinnimitation. Sitthöjd 45, bredd 58 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Smärre skador i form av revor i klädseln på båda stolarna.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer