Dörrspeglarna dekorerade med mässingsnubbar och beslag. Fackinredningen, graverade mässingsplaketter. Total höjd 185 cm. Totaldjup 55 cm. Total bredd 109 cm.
Omfattande slitage och skador. Plaketter saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.