1371883

Kari Nuutinen

(Finland, Född 1954)
Kari nuutinen, olja på duk, signerad och daterad -78.

Kari Nuutinen, olja på duk, signerad och daterad -78.

Landskap. 80 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T46

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer