Silver Bägare & Skålar
1372035

Adolf Zethelius

(1781-1864)
Adolf zethelius, skål, silver, stockholm 1823.

Adolf Zethelius, skål, silver, Stockholm 1823.

Rund skål med invändig förgyllning. Diameter 15, höjd 9 cm. Vikt 245 gram.

Repor. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer