Wilke Adolfsson, pokalglas, graal, signerad och daterad -89.
Figurscen i blått och lila på fot av röktonat glas. Signerad WA -89 samt Wilke Adolfsson-89-0309. Höjd 27,5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK