stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1965.
Caliber 562, Serienr. 22227676, Boettnr. 166.002
Utbytt urtavla från Seamaster till De Ville, Repor. Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Gravyr.