Konst Klassisk svensk konst
1372151

Carl Trägårdh

(Sverige, 1861-1899)
Carl trägårdh, olja på duk, signerad.

Carl Trägårdh, olja på duk, signerad.

Korna vattnas. 54 x 73 cm.

Krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
8 000 SEK
Rekommendationer