Möbler Speglar
1372244

Spegel samt spegellampetter ett par 1930/40-tal, Swedish Modern.

Spegel samt spegellampetter ett par 1930/40-tal, swedish modern.

Tenn, märkta JA, spegel 34x22 cm, lampetter 32x11 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Spegel med skadad upphägning

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer