1372306

Edwin Lydén

(Finland, 1879-1956)
Edwin lydén, olja på duk, signerad och daterad -18.

Edwin Lydén, olja på duk, signerad och daterad -18.

Vid lägerelden. 42 x 52 cm.

Färgbortfall. Slitage. Skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer