Mahogny och björk. Höjd 50 cm, bredd 54 cm, djup 32 cm.
Märken och slitage. Ställvis lackbortfall och krackelering.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10