Schatull fanerat med mahogny och lönn. Invändigt med fack för tre samtida brännvinsflaskor, vars proppar med sentida silverfattningar. Bredd 22, djup 12, höjd 21 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.