Möbler Speglar
1372604

Spegel, rokokostil, 1900-tal.

Spegel, rokokostil, 1900-tal.
Spegel, rokokostil, 1900-tal.
Spegel, rokokostil, 1900-tal.
Spegel, rokokostil, 1900-tal.
Spegel, rokokostil, 1900-tal.

Spegel med rikt skulpterad ram, genombrutet krön med dekor av musslor och rocailler. Höjd 70, bredd 30 cm.

Slitage. Lagningar. Sprickor. Anlupet glas.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer