Stomme av mässing med detalj i rödlackerad detalj. Fem svängda armar för en ljuspunkt vardera. Kupor i opalglas med målad dekor. Diameter 50, höjd 64 cm.
Slitage. Märken. Nagg. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.