Design Möbler
1372628

Carl Malmsten

(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten,  stolar 4 st, "pyramid", 1900-talets andra hälft.

Carl Malmsten, stolar 4 st, "Pyramid", 1900-talets andra hälft.

Betsad bok, klädd sits, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer