Design Möbler
1372637

C-E Ekström, stolar 6 st för Alb. Johansson & söner, Hyssna, 1960-tal.

C-e ekström, stolar 6 st för alb. johansson & söner, hyssna, 1960-tal.

Ek, sits klädd med konstskinn, sitthöjd 45 cm, stapelbara

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer