Design Möbler
1372658

Matbord, 1950-60-tal, Seffle möbler.

Matbord, 1950-60-tal, seffle möbler.

Teak, ek, etikettmärkt, 140x90 cm plus klaff ca 45 cm, höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

213. Ferdinand Boberg, vas/ ytterfoder "Skogen", Firma K.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK