Konst Äldre svensk konst
1372669

Anders Kallenberg

(Sverige, 1834-1902)
Anders kallenberg, olja på duk, signerad och daterad 1871.

Anders Kallenberg, olja på duk, signerad och daterad 1871.

Timmervägen. 27 x 54 cm.

Uppfodrad duk.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer