1372797

Arthur Heickell

(Finland, 1873-1958)
Arthur heickell, olja på pannå, signerad.

Arthur Heickell, olja på pannå, signerad.

Båten vid stranden. 45x65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer