Design Möbler
1372809

Skåp, 1940/50-tal.

Skåp, 1940/50-tal.
Skåp, 1940/50-tal.
Skåp, 1940/50-tal.
Skåp, 1940/50-tal.
Skåp, 1940/50-tal.

Skåp fanerat med valnöt. Pardörrar med bakomvarande hyll- och fackinredning, därunder tre lådor. Bredd 129, djup 44, höjd 132 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer