1373171

Ilmari Vuori

(Finland, 1898-1975)
Ilmari vuori, olja på duk, signerad och daterad -49.

Ilmari Vuori, olja på duk, signerad och daterad -49.

Sommarlandskap. 50x61 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer