Design Övrigt
1373331

Gabriella Gustafson & Mattias Ståhlbom klädhängare "Nest" Karl Andersson & söner 2000-tal.

Gabriella gustafson & mattias ståhlbom klädhängare "nest" karl andersson & söner 2000-tal.

lackerat trä, 59x50x32 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer