Konst Modern svensk konst
1373364

JEKS

(Sverige, Född 1976)
Jeks, sprayfärg på plywood, 3 delar, signerad.

JEKS, sprayfärg på plywood, 3 delar, signerad.

Utan titel. Vardera 240 x 120 cm.

Skador, hål efter uppsättning, något slagna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T16
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
18 000 SEK
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

213. Ferdinand Boberg, vas/ ytterfoder "Skogen", Firma K.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK