Konst Contemporary
1373458

Maurits Ylitalo

(Sverige, Född 1974)

Maurits Ylitalo, akvarell & collage, signerad och daterad -08.

Utan titel. Bladstorlek 50 x 79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer