Design Möbler
1373737

Byrå, Swedish Modern, 1940/50-tal.

Byrå, swedish modern, 1940/50-tal.

Lönn. Almrot. Ben av ek. För tre lådor. Nedre sarg fanerad med almrot. Längd 105 cm. Bredd 43.5 cm. Höjd 65.5 cm.

Smärre slitage. Smärre märken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer