Design Möbler
1373748

Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.

Bokhylla, swedish modern, 1930/40-tal.

Fanerad med alm och rot. Två justerbara hyllplan och två lådor ovanför. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan. Längd 140, djup 29, höjd 68 cm. Nyckel finns.

Märken. Krackelyr. Smärre slitage.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer