Design Övrigt
1374088

Bordslampor, ett par, tillverkare H.K. Aro, 1970-tal.

Bordslampor, ett par, tillverkare h.k. aro, 1970-tal.

Koppar och målad metall. Märkt HKA 21. Höjd 60 cm, sockel diameter 21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delar saknas.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
300 EUR
Rekommendationer