Design Möbler
1374181

Erling Revheim, fåtöljer 2 st samt fotpall "Relax", Hove möbler 1970-tal

Erling revheim, fåtöljer 2 st samt fotpall "relax", hove möbler 1970-tal.

Stomme av kromad metall, lösa dynor klädda med skinn, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage. Repor. Avnött. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer