1374183

Orvo Raatikainen

(Finland, 1914-2000)
Orvo raatikainen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Orvo Raatikainen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Hamnvy, 67 x 84 cm.

Smärre ytslitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
400 EUR
Rekommendationer