Armband, 14K guld, platina och gammalslipade diamanter ca 0.77 ct tot. Tidigt 1900-tal.

Längd 19,5 cm.
Bredd 3-6 mm.
Total vikt 11,1 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
800 EUR