1374403

Victor Edouard Adam

(Frankrike, 1868-1938)
Victor edouard adam, olja på duk, signerad och daterad 1887,

Victor Edouard Adam, olja på duk, signerad och daterad 1887,

Skeppsporträtt. 62 x 92 cm.

Duklagningar, krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer