1374540

Caesar Bimmermann

(Tyskland, 1821-1890)
Caesar bimmermann, olja på duk, signerad.

Caesar Bimmermann, olja på duk, signerad.

Landskap med figurer och boskap. 66 x 96 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer