Konst Skulptur
1374552

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, skulptur, trä, signerad och daterad 2000, numrerad 15/150.

Beverloo Corneille, skulptur, trä, signerad och daterad 2000, numrerad 15/150

Dubbelsidig med fågel och katt. Höjd 29 cm, bredd 31 cm

Obetydligt ytslitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer