Konst Klassisk svensk konst
1374576

Waldemar Tode

(Sverige, 1859-1900)
Waldemar tode, olja på duk.
Waldemar tode, olja på duk.

Waldemar Tode, olja på duk.

Stall med åsnor. 26 x 39 cm.

Proveniens

I arv inom konstnärens familj.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer